Forum Grom Radija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SMS - Poruke

2 posters

Ići dole

Normalna SMS - Poruke

Počalji  Stefan_Grom Sre Apr 29, 2009 1:44 pm

Podelite sa nama vase SMS poruke study
Stefan_Grom
Stefan_Grom
Svez Forumas
Svez Forumas

Broj poruka : 10
Points : 16368
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 33
Lokacija : Marenovo/Krusevac

http://www.gromradio.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Normalna Ljubavne SMS poruke

Počalji  Stefan_Grom Sre Apr 29, 2009 1:55 pm

LJUBAVNE SMS PORUKE

Jos uvek zelim iskrenu plavu dubinu tvojih ociju, zelim da moja ruka dodirne tvoju, toplinu tvojih usana na usnama zelim, zelim da me ljubis volis do kraja.

Jedna devojka zaljubljena suze nocas mora kriti. Jedna devojka sad je tuzna a mogla je srecna biti!

Ljubav je zivot, ljubav je radost, ko ljubavi nema bednik je pravi jer covek zivi od ljubavi!

Ti si jedino pitanje na koje odgovaram suzama.

Nije tesko zaljubiti se tesko je to reci!

Ti me pitas koga volim.

Kad izgubis ono sto najvise volis onda i dalje nastavljas da zivis mada je zivot taj gori od smrti.

Pitas me kako pesma moze da boli kad cujes zvuke tuzne i setne, tako je kada se voli neko ko je slucajno sreten.

VOLI; VERUJ ali pazi koga i sta.

Ti mislis da sam srecna jer ti to moj pogled kaze a srce moje pati jer pogled nekad laze.

Lako je voleti onoga koga si mrzeo, ali tesko mrzeti onoga koga si volela.

Seti me se, ali te ne zaduzujem, zaboravi me, ako to zasluzujem.

Voli decka bilo koje boje, samo nemoj decka drugarice svoje.

Roditelji da svi znate, mladim srecu ne dirajte!

Imala sam 15 godina i posla u razred vise, volela sam samo tebe i nikoga vise.

Kada imas decka, iskreno ga voli, nemoj da ga varas, upamti to boli.

Vodi ljubav dok si mlada, kad ostaris nemas kada.

Kad ti kaze: "volim te!", reci mu da laze, jer se prava ljubav u oci ne kaze!

Tesko je umreti kad nista ne boli, a jos teze preboleti koga srce voli.

Moram biti pametna, kazem sama sebi, ali da sam pametna, volela te ne bih!

I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi.

I nek blista casa u kojoj i malo pene jos se sivi, pij i pevaj draga moja, na zemlji se jedanput zivi.

Jednom se voli, jednom se zivi, jednom se dise i nikada vise.

Ljubav je sila, ljubav je moc, gotovo dete za jednu noc!

Voli - jer velika su srca koja vole!

Ne veruj onom ko ti kaze: "volim te!", vec onom ko te sa suzama u ocima pita: "volis li me?"

Nemoj biti ljubomorna, jer tom nema leka, taj lek ne prodaje ni jedna apoteka.

JEBES MI MATER AKO TE NE VOLIM!

Trebas mi... da ti pruzim ono cega sam puna: paznju, neznost, ljubav, poljubce, srecu... cekam i cuvacu sve ovo za tebe , jer mislim da ti to zasluzujes!

Volim te kao sto je moj stari volio Josipa.

Nije tesko vokljeti onoga tko je los. Puno je teze voljeti onoga tko je zaista dobar, jer mi onda moramo biti bolji od njega.

Ljubav je kao delfin sto se obasjan mesecinom kupa u beskrajnoj lepoti tvojih ociju. Zato ih nikad nemoj sklopiti, jer kazu da delfini umiru u tami!

Dan kad si se rodila, padala je kisa. Nije padala stvarno, nego nebo je plakalo sto je Andjela izgubilo.

Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci. Samo ko pati, moze da svati, da ljubav sve u zivotu znaci!!!

Kad te srce boli, kad te tuga slomi, procitaj ovu poruku i vidi ko te iskreno voli!

Voleti nekog a nebiti s'njim, je kao biti kaznjen a nebiti kriv!!!

U zivotu te prate 3 najteze stvari Ljubav, Sreca i Nada sta je Sreca znaces kad budes veca Sta je Nada znaces dok si mlada sta je Ljubav to nikad neces znati dok u zivotu neces gorko ZAPLAKATI!!!

Ti si kao najdalja zvezda do koje je najteze doci, ali bas zbog toga je najdalja zvezda najlepsa i najsjajnija!

Mesec je pao, ja sam zaspao, ali tvoj zagrljaj nisam osetio! U tudini dusa mi sada zebe, jer ce jutro svaniti bez tebe!!!

Bozanstvena zeno sve cu da di dam, vezala nas ljubav kao noc i dan, predivna je blizina tvoja, bozanstvena zeno ti boginjo moja!

Izvini, oprosti, razumi, shvati! Dozvoli da ti objasnim neke stvari! Iz obzira u obzir ne dolazi u obzir! Kostantno receno: Nedostajes mi!!!

Kad se ponoc spusti, prekrije prozor tvoj, po nebeskoj pomracini poljubac ti saljem svoj, nek poljubac stige gde ne mogu ja nek ti tiho sapne da te volim ja.

Seti se duso, seti se mene, jer moja dusa za tobom vene.

Voleti je lepo, voleti je lako, ali voleti kao ja ne moze svako... koliko te volim, to se tesko pise, jer svaki trenutak ja te volim vise!

Prošlu noc sam rekao mom Andjelu da ide da te cuva! Medjutim on se vratio. Upitao sam zašto? A on se nasmeja i rece mi: netreba jedan Andjeo da cuva drugoga!

Ko da me ljubi? Kad srce moje samo tebi Ljubav nudi. Sta je to Ljubav, reci mi samo. Vatra sto gori jedan cas il ima nade jos za nas ?

Kad vidis curicu, jos lepsu od mene, poljubac joj daj al se seti mene.

U jednom malom gradu, na klupi u jednom parku ona je napisala davno: "On i ona se vole!" U istom tom gradu, na staroj kamenoj ploci, on je napisao: "Najlepse su njene Oci!"

Kad se poklope kazaljke na satu i kad otkuca ponoc, ti zatvori oci i stisniih jace i seti se onog ko zbog tebe place!

Ja volim Sunce za dan, Mesec za noc, a tebe zauvek!!!

Izbledece slika, uvence cvece, ali ime tvoje iz mog srca se izbrisat nikad nece!

1000 Reci mnogo je, 1 Rec malo je ali 2 dosta je da ti kazem VOLIM TE!

U ljubavi nemam srece koga volim taj me nece, ko me voli ja ga necu eto kakvu imam srecu.

Slatko spavaj zlato moje! Dok sklapas oci, pomisli sta ti donosi sutradasnji dan! Da li srecu ili tugu, da li mene ili neku drugu!

Sta mi vredi da te gledam ja bih da te nikom nedam, al me tvoje srce nece sta mi vredi nemam srece!

Zelim da ove noci budes andjeo srece, da ti u snu dodje ona koju najvise volis i koju dugo cekas i obeca ti da nikad otici nece !!!!

JA... pogledom praticu te, dodirom mazicu te, zagrljajem branicu te, poljupcima hranicue, suzama tesicu te, ZAUVEK volecu te!

Ne pisem ti spomenare zasto da se bavim sa time vec ti dragi pisem NE ZABORAVI ME!

Kad procitas ovu poruku, ti pomisli na mene, kako me srce steze! Odkad tebe znam sve me za tebe veze. Tvoje Ime u srcu nosicu i dok zivim tebe volecu!

Sklopi oci i opusti se dok tones u moru mojih poljubaca i nedozvoli NIKOME da uzburka to more i zauvek te odvoji od mene!!!!!

Ako me nekada budes napustio... smem li onda poci sa tobom??

Tvoj osmeh stoji kao sunce. Tvoj pogled pogadja me u srce. Tvoje oci mi nocu nedaju mira, a tvoj poljubac me u dusu dira!

Ti imas divan pogled, ti imas divan osmeh, al najlepse su tvoje oci, koje sanjam svake noci!

Ne tuguj nego tesi sebe jer postoji neko ko misli na tebe. U beskrajnim trenucima kad beskrajno volis sve drugo ucini ali nemoj da molis.

U grudima mojim srce tuce jer volim te nemoguce!

Kad se setim tebe ja zagrlim cebe, cebe jeste meko al' ti si daleko...

Ako postoji RADOST, onda je to SUSRET S'TOBOM... ako postoji BOL, onda je to ZIVOT BEZ TEBE.. ako postoji neko koga ZELIM, onda si to TI!!!

Oprosti mojim ocima što pogledom traze tvoje, oprosti mojim usnama što zele osetiti poljubac tvoj, i poslednje što te molim, oprosti što te volim...

Reka Sava tiho tece ja te sanjam svako vece. Sanjacu te celog veka sve dok tece ova reka.

Dok zvezde sjaje, patka nosi jaje, dok vetar duva, patka jaje cuva; kad izleze pace voli ga jos jace. Ti si moje pace, volim te najjace!

Kada sklopis oci svoje, ja cu doci zlato moje, da te ljubim, da te mazim i cele noci pazim! Da te cuvam od svih zala jer te volim sreco moja mala!

I da si Nebo, zvezda bih postala i da si otrov ja bih te probala i da si vazduh ja bih te videla, da tebe nema ja nebih zivela!

Volim te proslosti moja, toliko koliko mrzim buducnost. A i tebe proslosti mrzim, jer zbog tebe mrzim sebe!!!

Ljubiti i ljubljen biti to je prava stvar, ko poljubi i ostavi to je KRIMINAL!!!

Gdje je ljubav tu si Ti, ljubav dusu ocisti! Priznajem pred ljudima, ti si mi u grudima!

Ljubavi moja, zeljo mojih snova, volim te svaki dan iz nova, ti si radost moga jutra, ti si moja i danas i sutra, moje duge nespavane noci, ti si nada u mojoj samoci!!!

Ti si svetlost u tami zivote, ti si u mojoj muzici jedina nota, ti si beskrajna tema za moje sne, ti si moj ZIVOT i moje SVE...VOLIM TE...

Dok se zemlja bude okretala, ja cu te voleti, dok sjaju zvezde ja cu te maziti,kad vetar duva, ja cu te paziti, kad izadje sunce, shvatices da te volim....

Nemoze niko da ima, da uzme, ono sto

Krenucu sutra putem nekim, lutacu svetom dalekim trazicu malo srece za sebe, ali nema je bez tebe!!!

Tesko je tesko tugu kriti u srcu plakati a nasmejan biti!!!

Tesko je voleta nekoga, ko nije tvoj! Tesko je reci "PRIJATELJU" a misliti "NAJDRAZI MOJ" !!!

Kad se probudis jedne divne noci, ti pogledaj kroz prozor svoj i preko najlepse zvezde primi poljubac moj!!!

Tesko je umreti kad nista neboli, a jos teze zaboravit nekog koga srce zavoli!!!

Razbicu casu, kad nemogu tugu, ja volim tebe a ti volis drugu...

Odapela si ljubavne strele pogodila si srce moje, sada sam dozivotno zarobljenik ljubavi tvoje!!!

Oprosti mojim ocima sto jure za pogledom tvojim, oprosti mojim usnam sto zele da se slade tvojim poljupcem, i poslednje sto te molim oprosti mi sto te volim!

Ako te cika u crvenom uhvati i strpa u vrecu, ne brini pozelela sam te za Novu Godinu!

Tek kad budes saznao kolika je razdaljina izmedju najlepseg kamena na dnu najdubljeg okeana i najdalje zvezde na nebu saznaces koliko te volim...

"Nebo je nocas ogromno, nebo zna gde je moje maleno, nebo je nocas krivo za sve, o da si barem ovde ali nema te..."

I ne brini, ne, ne brini, sam nikad neces ostati i ako te svi napuste JA BICU TU!!!

Divno je kad nekog volis, jer ljubav je najvecipoklon koji dajemo. Ljubav je skola nesebicnosti i vernosti. Ljubav je kad nekog vaolis kao ja tebe.

Ne dozvoli da neki pogresni ljudi udj u tvoj zivot, pomute bistrinu tvojih ociju, nateraju te da volis ono sto oni vole i da zaboravis ono sto oni ne znaju-MENE.

Ne zelim da ti se ispune sve zelje i snovi jer vise ne bi zeleo i sanjao... Zelim da ti se ostvari onoliko zelja i snova koliko ti je potrebno da budes srecan!!!

Okreni se, videces u mom oku suzu koja te moli da ostanes, sacekaj, videces ruke koje se pruzaju tebi da te zagrle, slusaj, to moje srce lupa za tobom...

Dani su kao noci, a noci bez sna, usne, na usne ti i ja. Sve sto imam tebi dugujem, a nista osim duse da ti darujem.

Reci LJUBAV ja cu te voleti, reci ZELJA ja cu te zeleti, reci SUNCE ja cu te grejati, ali nikad ne reci BOL jer te nikad necu preboleti!

I da mi daju svet da uzmem sebi, da me ucine jacom od Boga, sekundu jednu razmisljala ne bih, uzela bi tebe umesto toga!

VOLI ME, VOLECU TE, LJUBI ME, LJUBICU TE, VARAJ ME,UBICU TE!

Samo tvoje oci nose boju mog zivota.

Zasto je zivot gorak, zasto su ljudi zli, zasto postoji ona, zasto je volis ti?

Mozda kad bude svanulo juce, mozda kad razum srce potuce, i ovo sunce ugasi kise, mozda te necu voleti vise!

Ako voleti znaci ziveti, onda voleti tebe znaci ziveti vecno.

Ko me nece, taj me ne zasluzuje!

Sve vreme pokusavam da ti otkrijem manu. Konacno sam u tome uspela. ANDJELE, PA I NEMAS KRILA!!!

Andjele moj najdrazi darujem ti ovaj poljubac nasladjii.

U mome vrtu ruza si jedina.

Najljepsa pjesma strune, najljepsa pjesma ptice, to ne kaze, sto u srcu osjecam ja.

Pogledaj se u ogledalo i videces kako izgledaju moji snovi!

I da si nebo, zvezda bih postala. I da si otrov, ja bih te probala. Da tebe nema, ja ne bih zivela!!!

Nisi Bog i zato necu da te molim!

Ako me ikada zaboravis ne zaboravi da zaboravljeni nikada ne zaboravljaju one koji su ih zaboravili!

Niko nije toliko ruzan da ga niko ne voli, i niko nije toliko lep da ga svi vole.

Nauci me da lazem pa cu ti reci da te nikada nisam volela!

Ako je ljubav droga, onda sam ja najveci narkoman!

I da te mrzim moja mrznja bi te volela.

Zivim medju hiljadama ljudi, a volim samo tebe!

Volela sam nekad nekog, ali nikad nikog, kao nekad nekog!

Ti si neko i nesto na ovom svetu, a meni si ceo svet!

Ja sam kao zrno peska u pustinji. Ako me izgubis vise me nikada neces naci, jer ce ti svaka druga liciti na mene!

Ne trazi od mene da budem idealna. Ako to postanem potrazicu i idealnog decka!

Voli te tvoja, ti znas koja, ljubavi moja!

Ti si moj zivot, a ja zivot imam samo jedan!!!

Iz drugarstva se ljubav radja. Hajde da budemo drugovi!

Nikada te se necu secati, jer te nikada necu zaboraviti!!!

Volela bih da sam droga, da me volis kao Boga, da me ubrizgas u vene i da umres ti zbog mene.

Da si moj, da si moj dala bi ti zivot svoj, da mi je, da mi je leci kraj tebe!

Moja ljubav za tebe prestat ce kada slijepi slikar uspije naslikati zvuk padanja latice ruze na stakleni sag sa dvorca koji ne postoji...

U secanju zivis raspletene kose, samo lik ti gubim godine ga nose.

LJUBAV NIJE SAN, JER SAN NE BOLI.

Nocas je moju dusu obavila tuga, nocas sam tiho plakala jer njega ljubi druga.

Posle tebe, ja vise nemam dusu, TI si je odneo. Posle tebe ja vise nemam srce, TI si ga slomio. Posle tebe ja ne postojim, Ti si me ubio!

U svakoj svojoj suzi vidim tebe, zato placem jos vise da bih te sto duze gledala. VOLIM TE!!!

Secati se znaci voleti, a ja cu se tebe UVEK secati!!!

Oprosti mi sto sam tuzna i sto moje srce place, ali ti si otisao drugoj, a ja te volim sve jace!!!

Idi, samo znaj da tvojim odlaskom NISAM izgubila mnogo, izgubila sam SVE!!!

Sama sam i nemam gde, cekam te ali nema te, vrati se, VOLIM TE!!!

Upoznala sam te u jednom trenutku a proci ce vecnost dok te zaboravim!

Ako jednom budes imao cerku, pogledaj je i pomisli sta bi uradio kad bi joj neki covek naneo onoliki bol kao ti meni!!!

Korak po korak sad pruzam sama, a jedna me kazna zivota grebe, jer uvek sam spremna sve da ti dam i sve da urdim, andjele, za tebe!

V=ece je proslo, O=pet ce doci, L=ep je zivot, I=to ce proci, M=islim da te voli, T=o nije sve, E=vo jos jednom VOLIM TE

UPOZORENJE:Ova vest donosi radost i dobro raspolozenje. Zato uzivaj u svakom trenutku zivota i osecaj da bas sada neko misli na tebe...

Put kojim idem...Zivot koji zivim...NISU MOJI...ali ljubav kojom volim je SAMO MOJA i ona pripada TEBI...

Iz ociju suze kaplju usne tvoje ime sapcu a srce boli zato sto te ludo voli.

U Ljubav veruje onaj ko vidi i oseca i zna da se sreca i ljubav poklanjaju, kao najlepsi dar, zato primi od mene skroman poklon-poljubac, pa neka ti ulepsa dan!

Porukica ova nek te razveseli, pise ti je neko ko te mnogo zeli! Ta je zelja jaca i od srca moga jer zavoleh tebe preko mobilnoga!
Stefan_Grom
Stefan_Grom
Svez Forumas
Svez Forumas

Broj poruka : 10
Points : 16368
Datum upisa : 28.04.2009
Godina : 33
Lokacija : Marenovo/Krusevac

http://www.gromradio.webs.com

Nazad na vrh Ići dole

Normalna LJUBAVNE

Počalji  ERAC Sre Apr 29, 2009 4:57 pm

SMS poruke
#901: Gde si moje medeno? Bez tebe sve je ledeno. Cuvam poljubac samo za tebe, zelim te nocas samo za sebe... Za Dragana iz "Eklipse" od Male Plave iz "Tramvaja"
#902: Moj zivot je kao pjesma bez kraja, ono sto zelim daleko je od raja. Pakao je za mene svaki dan bez tebe... I sve sto zelim je da imam te kraj sebe!
#903: Bilo bi super,bilo bi super,bilo bi sjajno,beskrajno,mi tako mladi,sami odavno BILO BI NEZABORAVNO!!!
#904: Vlajko,ti si moj mesec,zvezda,sunce,nebo,ljubav,sreca,moja dusa,moje srce...ti si covek koga volim najvise...
#905: Hajde srce mi ukradi,pusti hemija nek`radi,da,da ustani od stola uzmi kljuceve od kola;daj gas,pritisni do daske,na cas neka padnu maske,noc je lepljiva i vrela,sto je ne bih s`tobom provela???
#906: Po?lji ovu poruku jednoj osobi koju voli?jednoj koja ti se svi? i jenoj s kojom ?li?biti!!Sad razmi?jaj za?o je do?a TEBI!!!
#907: Pogledaj u nocno nebo i pronadji najsjajniju zvijezdu. To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmijeh. Ispruzi ruku, uzmi ga jer pripada tebi!
#908: Prolaze dani,vrijeme se gubi,ne daj me ljubavi-zele me drugi.Ne daj me ljubavi cuvaj me za sebe,mozda jos nije kasno za mene i tebe!!!
#909: Znam jos uvek crne kose sjaj osecaje probudi u tebi,mozes reci da je svemu kraj nikada ti verovala ne bih...
#910: Ja ne odustajem jedino s njom sebe vidim Ja ne odustajem, od one za koju ?vim Ne, ne odustajem...Vlajko,boricu se za nas,ne brini imam snage,izdrzacu!
#911: Jos ti se radujem i nikad necu prestati,nade za nas nikad nece nestati...Vlajko,cujes li...Volim te!!!
#912: Voze se dva komarca na motoru,jedan kaze drugom: Upala mi je musica u oko!
#913: Djogani: "Sladzo javi se na telefon zove te neki ANSWER!"
#914: Vetar se vezat` ne moze ni kada mora presuse,vetar se vezat` ne moze-tu samo ljubav pomaze...
#915: Znam da me volis,samo to vesto krijes...Tvoj sjaj u oku govori sve,tvoj glas te odaje,a obostrani dodir topi nas i pretvara u vodu koja je neophodna za zivot...Vlajko,znas da znam,ne moras mi nista reci!
#916: Pao je prvi sneg...Svaka pahulja sto mi je pala na lice bila je cista,nezna,divna bas kao i ono sto osecam prema tebi...Vlajko,uzvrati mi ne pahuljom,vec ogromnim snegom!
#917: Moze li se osudjivati covek koji je imao Boga pored sebe a nije ga prepoznao?
#918: BOG je ovome svetu dao 3 svetla: jedno po danu , jedno po noci , a ono najlepse je stavio u tvoje oci.
#919: Ako mi vezu oci-ja cu te naci, ako mi obrisu suze-ipak ce teci, ako mi zarobe srce-moja ce te dusa voljeti, ako mi izbrisu proslost-ja cu te se sjetiti.
#920: Negdje u daljini pogled mi se gubi, negdje u daljini moje srce ljubi. Prolazi mi mladost i u ceznji vene daleko si mili daleko od mene.
#921: Ne dopusti da daljina ucini svoje, jer ono sto nas veze jace je od daljine, trajnije od vjecnosti!!!
#922: Ljubav je mala ptica i zivotna varalica, put mladosti, dah radosti, cvjetic ludi, sreca ljudi, nesto lijepo a sasvim slijepo!!!
#923: I kad nas hiljade kilometara budu razdvajale, kad najmanje mislis na mene, moje oci ce gledati u daljinu i vidjeti samo tebe.
#924: Bila bih postelja u kojoj spavas i jastuk na kojem se budis, zvijezda koju sanjas, suza kada places, osmjeh kad se smijes, ucinila bi sve samo da sam uz TEBE!!!
#925: neka bozicni praznici obasjaju svjetloscu spasiteljskom svaki tvoj korak i svaki tvoj put.neka te pohode ljubav ,nada, vjera i spokoj.Mir Bozji , hristos se rodi
#926: Ako zelis da se budis sa osmehom na licu spavaj sa ofingerom u ustima!
#927: Vlajko,da li ce osvanuti jutro da kada otvorim oci ti budes ono prvo sto cu videti,prvo sto cu dodirnuti,prvo sto cu poljubiti za dobro jutro?Kazi mi da znam,jer znas li koliko je surovo ziveti u nadi da ce taj dan doci?!
#928: Kazna mi je sto te ljubim sto ti sebe do kraja dajem,kazna mi je sto te ljubim al` moram dalje za tvojim sjajem,kazna mi je sto te ljubim sto ti sebe do kraja dajem,tvoje srce je od leda a moje voli,moje voli...
#929: Nemoj me nikada izgubiti,jer me vise neces naci.Sta da ti kazem:uzmi me za zenu!
#930: Ima nesto sto ti nikada nisam rekla:Volim te Vlajko!
#931: Svaka cigareta skracuje zivot 11 minuta, svaki orgazam produzuje zivot za 15 minuta, znaci pusaci, jebite se za zivot!
#932: I kad ljubav vodis s`njim i tada te osetim sve ti oprostim-postojim i ja,kad ti vece propadne da ti suza ne padne samo javi se, postojim i ja...
#933: Svuda si oko mene...gde god se okrenem,sta god da cujem,ti i samo ti...Tvoji pogledi,dodiri,glas cine da sva zadrhtim.Jednostavno topim se u svemu tome!Ma,volim te...
#934: ...Na pola volio si me,na pola ljubio.Nikad dovoljno i nikad iskreno.Da li si shvatio sad kad si me izgubio,da tako malo je nama trebalo...
#935: Ovaj nas zivot ima lazan sjaj.Taman mislis ljubav prava,a ono kraj.Zato samo ljubi,ne misli na krizu,jer jedino zivot nema reprizu!!!
#936: zna??a je bog rekao dobeim jeb"?a? PA NARAVNO DA NEZNA?!!
#937: dobro ve?ja sam tvoj mobilni!morao sam malo da ti iza? iz d?pa!jaja ti stra?o smrde.izgleda da ti je k""c umro...proveri
#938: Po chlanu ljubavi,zbog zlochina shto me zaboravljash,zakon moje dushe doneo je presudu:,,Dobijash dozhivotnu robijuu mom srcu.//Svako pravo na zhalbu se odbija//
#939: Pruzi mi ruku,zagrli me u tami. Zelim biti s tobom sad, zelim da smo negdje sami. Vise od svega ja te volim,jer ljubav se zove imenom tvojim!
#940: Ne pitaj me sta osjecam-ljubav nepoznaje rijeci, oslusni skrivenu muziku moga srca, i procitaj istinu u oku. Ako budem dovoljno hrabra dozvolicu ti da sagoris u meni...
#941: Negdje u daljini,pogled mi se gubi,nekog u daljini moje srce ljubi,prolazi mi mladost i u tami vene,daleko si dragi ,daleko od mene.
#942: Samo ponekad dotakni se svojih sje?ja... Samo ponekad vrati na? dane... Samo onda kada bude?sam i usamljen... samo tada sjeti se da sam jo?uvijek TVOJA!!!
#943: Posto je vasa psihoza tako mizarne kategorije,apsurdno je diskutovati o makakvim problemima vase morfozne kompetencije,koja se preko vase svasne svatisfakcije povlaci u svoje kosekvence.
#944: Sobzirom na obzir,kada sve uzmes u obzir,ne dolazi u obzir.
#945: Doci cu ti u snovima da ti ukradem poljupce, neka vrijeme samo leti jos uvijek volim te. Doci cu ti u snovima kada noc proguta dan, pascu kao kaplja rose njezno na tvoj dlan
#946: ako neko uspe sa kockom mraz na sunce da napise VOLIM TE onda te on voli vise od mene!!! SANELA LJUBAVI
#947: Nek te moj poljubac dotakne putem ovih malih slova,nek u srce ti udje radost nova...nek ti sva sreca sja,a uzrok toga nek budem ja...
#948: Lezim u sobi i srce mi tuce, misao strasna tebi me vuce. pitam se gdje si i sta radis, i dali me njezno u mislima mazis...
#949: U tamnoj veceri nocas kisa tiho pada, da li znas kolika tuga u meni vlada?Da li znas koliko samoca boli, daleko si od mene al ipak te VOLIM!!!!
#950: Osjecam ti disanje i miris tvog tijela,osjecam blizinu tvoju a znam da te nema.Osjecam tvoj dodir-pruzam ti ljubav svu,osjecam da me ljubis a znam da nisi tu!!!
#951: NEKO ko i treba-kraj mene nije,NEKO koga zelim -u snu mi se krije;NEKO ko mi zivot znaci-u mislima mojim skita,NEKO koga volim-SADA OVO CITA!!!
#952: Eh,da mogu u zagrljaj ti poci u ovoj tihoj noci,staviti usne na tvoje i reci VOLIM TE MILO MOJE...bio bi to poljubac vreli,al' uzalud-daljina nas dijeli!!!
#953: Kako zivis ovih dana? Mislis li sad o nama? Osecas li bol u grudima kada shvatis da me nema i kad miris mog parfema osetis na nekim drugim zenama....
#954: Zvaces me jednoga dana, zvaces me sigurno znam. Zvaces me jednoga dana, kada ostanes sam!
#955: Ti mozes drugoj u zagrljaj pasti i drhtati poput morske pene, ali kad budes na vrhuncu slasti, gledaces nju-a videti MENE!!
#956: Ne dozvoli da ti se bilo sta priblizi, jer sve sto postane blisko covek pozeli da zadrzi, a zadrzati se ne moze NISTA!!!!!!!
#957: 97% te ljubim, 98% te volim, 99% te obozavam, 100% te zajebavam!
#958: Onako kako je kasa prestala padati onako kako je sunce pocelo zalaziti...onako kako je lisce prestalo padati..tako, bas tako, polako, polako, sam te prestala voleti
#959: Samo, ostavljeno na ivici pakla, razbilo se jedno srce kao da je od stakla. Ugasio se plac, slomile ga boli, volelo je neku koja ne zna da voli.
#960: Kada Andjeli za Vragom krenu, gube svu svoju srecu. Ali icicu za tobom, izgubit cu sreci trag..Ko zna mozda se nekada zavole Andje i Vrag
#961: Zasto u Kini nema komaraca? Svako ubio svoga!
#962: Mislio sam da si Andjeo o kome mogu mastati, ali sada vidim da si Djavo bez koga ne mogu ziveti.
#963: Kada se probudis ujutru i otvoris oci pusti neka ljubav tvoje srce vodi jer kada sunce ujutru obasja olanetu sjeti se da postojim i da te volim NAJVISE NA SVETU... samo tvoja i zauvijek tvoja KETI
#964: U ovu godinu novu sa osmjehom zaplovi i neka ti se ostvare svi najdrai snovi a probleme iz stare bez patnje prebolito ti zeli neko ko te puno VOLI
#965: Doci cu veceras na krilima sna bez i jedne reci, a znaces da sam ja, poljubicu te slatko i nestati u noci, znam mislices na mene kad otvoris oci.
#966: Ti zauvek znas da pripadam tebi evo ti sad ja priznajem to,zelim da znas ti u oku mom si dan i ceznja srca mog, sam Bog zna TI SI MENI SVE ...
#967: Primi ovu poruku od osobe koja je pomalo prakticna, pomalo romanticna, za ljubav fantasticna, i koja pomalo zaboravi na sebe, ali uvijek misli na TEBE!
#968: mocice zemlja bez sunca,gresnik bez poroka,ali ja bez tebe nikada VOLIM TEEEE!!!
#969: Jedan savet - CUVAJ SE, jedna molba - NE MENJAJ SE, jedna zelja - NE ZABORAVI ME, jedna laz - NE VOLIM TE, jedna istina - STRASNO MI NEDOSTAJES!!!
#970: Ako si jos uvek lep, dodji i zavedi me. Ako si i dalje sam, ti povedi me. Ako si sa njom, svoj zavet pogazi. Samo srecan mi ti ne dolazi...
#971: Jer u nebo gledao si dok si mene ljubio k'o da tamo trazis mesto gde bi me izgubio. Ako ikad ostarim i sve bude bolelo, bice to zbog toga sto me na vreme nisi zavoleo...
#972: I just want to feel real love,feel the home that I live in...Cause I got to much life running though my veins going to waste
#973: Ti nisi cvijet koji jednom mirise, ti nisi bice koje se jednom voli i nikada vise. Ljubav je u zivotu nesto najvise,SVETLANA ti si meni i od ljubavi vise ! VOLIM TE I LJUBIM BESKRAJNO MNOGO ! ! !
#974: Nisam znala koliko mi je zivot prazan dok nisam srela tebe.Boricu se za tebe,za nas dok me ima i NIKADA necu dozvoliti da daljina ucini svoje.Zivis u meni,mom srcu i ostani tu VECNO!VOLIM TE SVAKIM ATOMOM SEBE!
#975: Noc je tamna, gubim dah, u srce moje usao je strah. Javi se bar, dusa me boli, sto nismo sada zajedno goli. Drhtav glas iz grla muca, gde si sreco, meni se TUCA!!!
#976: A kad zora osvane i magija prestane i otvoris moja vrata, s drugim bicu iz inata! Ko se zadnji smeje, dragi, najsladje se uvek smeje! Koga lazna ljubav hladi, njega mrznja graje!!!
#977: Uvek sam bila tu kad lose krene i cekala dok si skupljao poene... Kada te ostave svi, onda se tesio pored mene!
#978: Uvek sam korak do dna sa tobom bila i gorke case sam suza s tobom pila, al' osmeh nacrtam ja da bih tugu od ljudi skrila! Moja nevolja si i moja kazna...
#979: Necu ti reci "Volim te" jer snaga moje ljubavi ne moze da se opise sa te dve reci!Kad krenemo TIM putem,dozvolicu ti da to osetis sam!ZA MOG PREDIVNOG KASKADERA!
#980: Kako se zove riba od cige?ROMANSA Kako se zove ciga na motoru?KACIGA
#981: Volim kad ne biras mesto i vreme, kad si sa mnom dan i noc, kad me neprestano posmatras, kad me diras tamo gde se palim... TVOJ TV!!!
#982: onda kad nam zadrhti tjelo,kada od poljubca u pozadini pojavi se vatromet,onda kada nam sve drugo ne bude bitno,samo onda ja cu biti sretna jer voljecu te ponovo...!
#983: Za Macu: Ako se ikada probudis u 3 ujutru, osetis tugu i samocu, pozelis nekoga za razgovor, nazovi me, jer ja cu uvek biti tu da te posaljem u p.... m.......!
#984: i da mi daju svijet da uzmem sebi i da me ucine jacim od boga sekundu jednu razmisljao nebi volit cu tebe umjesto toga.....
#985: Najljep? zvuk u mom ?votu bio j zvuk tvog klju?u vratima mog ?vota!
#986: Dosla zirafa u poslasticarnicu i trazi baklave. Kaze joj prodavac-Nemam baklave imam samo tolumbe.-Dobro, kaze zirafa, ja sam ionako dosla na biciklu.
#987: Zelim da sam uvek s` tobom, da ti nikad ne kazem zbogom, da ti uvek zborim da te ludo volim !!!!
#988: Ako te vihor zaborava odvede negde daleko seti se ovih reci : NEGDE, NEKAD , NEKO !
#989: Volimo se ja to dobro znam, njegovo ime necu da odam !!!
#990: Nasa mlada srca dva ljubavlju su spojena !!!
#991: Na pesku napisah tvoje ime, al' ga izbrisa vetar ludi. Na stablu ga urezah, al' ga poseko? zli ljudi. Tada ga urezah u srce svoje gde ?zauvek ostati moje.
#992: Volim tebe osmeh tvoj za njega bih dala cak i zivot svoj !!!
#993: Jedva cekam da te cujem,jer bez tebe ja bolujem.Kad telefon zazvoni ti reci MOLIM a od mene ces cuti:LJUBAVI JA TE VOLIM!!!
#994: Kad ti budu dugi dani noci kad se budis u samoci ti se samo seti mene i sve ce medeni na bolje da krene !!!! cmok
#995: Volim jednog decka al mu neznam ime mislim da se zove ne zaboravi me !!!
#996: Tumarajuci kroz labirint smoce,sakupljajuci ostatke ponosa,ljubavi i muka-uzalud pokusavam spojiti djelove sebe kuda kod krenem mislim samo na tebe
#997: Volim kad hodas i kad se smejes, volim tvoj ponos i slabost koju krijes, volim te kad cutis i kad se ljutis volim te i vise nego sto slutis!!!!!
#998: U tami svog zivota,pozelih tracak svetlosti i delic tvoje neznosti,da me zagrlis,da nam se usne spoje i da mi od srca kazes;VOLIM TE MALENO MOJE!
#999: Od tvog osmijeha sunce se skriva, od tvog dodira led se topi, od tvog pogleda tama se pretvara u prelijepi san. Ma sta jos da pricam kad mi nedostajes svaki dan
#1000: Tumarajuci kroz lavirinte samoce sakupljajuci ostatke ponosa, ljubavi i inata, uzalud pokušavam spojiti delove sebe, jer kud god da krenem ja mislim na tebe!
ERAC
ERAC
Srebrani Forumas
Srebrani Forumas

Broj poruka : 46
Points : 16394
Datum upisa : 29.04.2009
Godina : 30
Lokacija : Parcane/Krusevac

Nazad na vrh Ići dole

Normalna Re: SMS - Poruke

Počalji  Sponsored content


Sponsored content


Nazad na vrh Ići dole

Nazad na vrh


 
Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu